top of page

SIKÇA SORULAN SORULAR

1) DERSLERE KATILMAM İÇİN NE YAPMAM GEREK?

Ders programından istediğiniz antrenmanı seçip, kayıt olup, ders saatinden 5 dk önce size verilen ZOOM ID ve şifresi ile giriş yapıp hazır bekliyorsunuz. Sonrası bizde :)

 

2) DERSLERE KATILMAK İÇİN HANGİ SEVİYEDE OLMAM GEREKLİ?

Orta ve ileri seviye fitness antrenmanı yapan herkes derslere katılabilir, ders içerisindeki egzersizlerin orta ve ileri seviye varyasyonları gösterilecektir. Başlangıç seviyesinde olanlar için talep doğrultusunda yeni sınıf açılacaktır.

3) HER HANGİ BİR EKİPMANA İHTİYACIM VAR MI?

Derslerin açıklama kısmında antrenman için gerekli ekipmanlar yazmaktadır. MAT her ders için gereklidir, buna ek olarak dumbbell, kettbell, bar yada içi dolu su şişesi kuvvet egzersizlerinden daha iyi faydalanmamızı sağlayacaktır.

Vücut ağırlığı egzersizlerinde herhangi bir ekipmana ihtiyaç yoktur.

4) SAĞLIK SORUNUM VAR YİNEDE DERSLERE KATILABİLİR MİYİM?

Eğitmenimiz sağlık sorununuzu ön görerek egzersizleri sizin için modifiye edecektir fakat herhangi bir sorumluluk almamaktadır. ciddi bir sağlık sorununuz varsa derslere katılmadan önce bir doktorla görüşmenizi tavsiye ederiz.

5) TEK BİR RANDEVUYLA KAÇ KİŞİ KATILABİLİRİM?

Tek bir randevu ile yalnızca 1 kişi derse katılabilir, çift olarak katılımlar talep doğrultusunda farklı bir fiyatlandırmayla hizmete sunulacaktır.

6) DERSE GEÇ KALMAM DURUMUNDA YİNEDE KATILABİLİR MİYİM?

Ders başladıktan 10 dakika içerisinde derse girebilirsiniz fakat daha fazla geç kalma durumlarında derse katılamazsınız.

7) HERHANGİ BİR YERDEN DERSE KATILABİLİR MİYİM?

İnternet bağlantınızın olduğu ve ZOOM uygulamasına giriş yapabildiğiniz her yerden derslere katılabilirsiniz.

8) ZOOM ŞİFREMİ BAŞKASIYLA PAYLAŞABİLİR MİYİM?

Şifre yalnızca randevusu olan kişinin kullanımına açıktır. Her ders şifre değiştirilir.

bottom of page